rokometni klub brežice

Zahvala sponzorjem RK Brežice

Dandanes za uspehe in delovanje kluba niso dovolj le člani in prostovoljci, nujno potrebna je tudi finančna podpora, brez katere žal ni mogoče omogočiti našim otrokom, mladini, kakor tudi že odraslim ljudem, da se športno udejstvujejo in hkrati zastopajo in promovirajo naš kraj po Sloveniji.

Na tem mestu se zahvaljujemo vsem sponzorjem RK Brežice, ki s svojimi prispevki podpirajo in omogočajo delovanje Rokometnega kluba Brežice ter s tem v veliki meri omogočajo doseganje dobrih rezultatov. Veseli smo, da so se odločili za sodelovanje z nami in s tem omogočili mladim, da se družijo v zdravi športni sredini in tako svoj prosti čas koristno izkoristijo v družbi svojih sovrstnikov.

V imenu vseh članov in strokovnega vodstva RK Brežice še enkrat hvala!

1. tekma v sezoni 2017/18

Petek, 15. 9. 2017, ob 19.30
RK Brežice proti ŠD Škofljica Pekarna Pečjak
Vabljeni!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

AKTUALNO  |  PREDSTAVITEV KLUBA  |  ČLANI KLUBA  |  GALERIJA  |  KONTAKT  |  SPONZORJI